29. část - obrázek

29. část - obrázek

Tady je moje dnešní práce a můj splněný slib. Dokončila jsem tuhle část, aby se schodovala s pohledem Kristýny. Sice se to trošku protáhlo, ale to vám jistě nevadí...
Úplně jsem už z Chuti věčnosti vypadla, kromě Štěstí s podmínkou, které s tím ani moc nepracuje, takže se omlouvám za případné nesrovnalosti, kdyžtak to opravím :)
Krásné počtení!

Tuhle část věnuji svým milým mafiánkám Michce a Koldě! A taky vám všem, kteří jste si přály pokračování....
28. část - obrázek

28. část - obrázek

Takže, trochu jsem změnila taktiku...
Určitě už tuhle část znáte, napsala jsem ji už docela dávno... Teda když ještě byla Chuť věčnosti v kursu. Je to 28. část Chuti věčnosi od Edwarda a druhá částm toho co znáte, je v další častí, jakože 29. části.
nevím, jestli úplně chápate, co chci říct.
Prostě jsem vám kdysi slíbila, že napíšu ještě jednu část AMJ, pro vás. Jenže se mi do toho vůbec nechtělo a pořád jsem to odkládala a dnes jsem se probudila a měla jsem chuť splnit svůj slib, ale nechtělo se mi začínat další část celou, protože bych to nestihla...
takže pokud dnes definitivně tímhle překvápkem AMJ neukončím, tak budu ty kapči do Edwardova pohledu přepisovat na přeskáčku, jak budu mít chuť, ale opravdu nevěřím tomu, že by to dnes nebylo poslední aktuálko k týhle povídce.
Takže tohle znáte, pokud ste chodily na můj starý blog. Tady nic nového není...
Patří k tomu písnička Ztrácíš se od Marka Ztraceného, ale tady to nejde dát jinak než odkaz, takže to sem strkat nebudu...

Krásné počtení
3. S rodinou - obrázek

3. S rodinou - obrázek

2. Okouzlený - obrázek

2. Okouzlený - obrázek

Teď ze začátku jsou Edwardovy vzpomínky takové chaotické a nepřehledné, ale já se snažím vystihnout zmatek, který cítí, když se do Chris zamiluje. Později, až se s tím smíří, budou podle mě jeho myšlenky daleko zábavnější a konečně začnou sloužit svému původnímu účelu a to vysvětlování nějakých jeho činů, které se vám asi zdají nepochopitelné. Doufám, že se vám to bude líbit.
Mimochodem, co jsem z Edwardova pohledu napsala na dvě a půl strany u Kristýny nezabírá ani stranu...
1. První pohled - obrázek

1. První pohled - obrázek

Anděl má jméno je Chuť věčnosti z Edwardova pohledu. Je nedokončená a asi nikdy ani dokončená nebude. Je to jen takové zpestření.
BLOG, kde vlastně úplně to samé, co zde ;)
Fanfiction i jiné...
Máte nějaký delikátní problém s mými stránkami? Napište mi na e - mail: hollis@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one