Ztracený syn, o kterém se nemluví. A sázka, která všechno změní. Existují náhody, nebo je to osud?

Měla to být nevinná sázka. Emmett rozbil Belle auto a ona ho chce zpátky. Jde o princip.
A tak se Bella ocitá na dlouhých šest měsíců sama v Portsmouthu v New Hampshire, izolovaná od své rodiny. Zvládne to? Co když se ve městě objeví tajemný upír s rudýma očima, který tvrdí, že je vegetarián? Odvolá Bella sázku, nebo bude riskovat?
Málem bych zapomněla! Tohle je to autíčko, o který se Bella s Emmem vsadila v NN. ( S Bondem to vážně nemá žádnou velkou souvistlost, on má jen stejný auto... :P )

11. Rodina - obrázek

11. Rodina - obrázek

Poslední kapča...
Doufám, že se vám povídka líbila. Tímhle se definitivně loučím s Edwardem a Bellou a Cullenovými. Bylo mi nimi hezky, ale je čas jít o dům dál. Upřímně Twilight mánie už asi úplně opustila. A nejsem si jistá, jestli se někdy vůbec vrátím k tomuhle druhu FF.
Ale u upírů zůstanu. Popřípadně u vlků a vlkodlaků. Teď se nemůžu rozhodnout mezi svoji povídkou o svých vlcích a FF ze světa Anity Blake...
No...

Krásné počtení
10. Pár - obrázek

10. Pár - obrázek

Po dlouhé době...
S největší pravděpodobností předposlední kapitola. Já nevím, příjde mi to takové uspěchané. Ale vážně nevím, co bych ještě do té povídky přidala.
Tak doufám, že se vám to bude líbit, není to moc dlouhý. Většinu dne jsem strávila v kuchyni....

Krásný počtení
9. Návštěva - obrázek

9. Návštěva - obrázek

Pokračování je tady! Nejsem si tím moc jistá, ten konec je takový hrozně zvláštní. ale můžu to předělat, no ne? Někdy, možná.
Pokud se ještě dneska do něčeho pustím, bude to pokračování Prstenu zaslíbení. Zítra jdu do práce, a budu tam až do dvou a v pondělí jdu taky a to tam budu až do šesti, takže moje válení skončilo. Pokračovat můžu až v úterý... :(
Teď se du natáhnout...

Krásné počtení
8. Myšlenka - obrázek

8. Myšlenka - obrázek

Tak, omlouvám se, že to tak trvalo, ale snad to vyvážím zase dějem. Zítra jsem ještě doma, doma, tak pokud nebudu spát příliš dlouho, tak by se mi pokračování mohlo podařit i víc, ale to je jen takový sen. Moc tomu nevěřím. Ráda bych se vrátila taky PZ nějak jsem ho zasklila...
Doufám, že se kapča bude líbit. Z původní včerejší verze tam zbyl jen jeden odstavec, ale myslím, že je to dobře ;) Vážně.
Navíc jsem dospěla k závažnému problému. Zabýt čas, se píše s měkkým, nebo s tvrdým I po B? Podle mě tvrdé, jako že ho zabudeš, ne zabiješ. Co vy na to? Která verze je správná?

No krásné počtení
7. Dotek - obrázek

7. Dotek - obrázek

Usnula jsem, trochu nečekaně, takže jsem to dopsala až teď. Ze začátku je to trochu nudné, myslela jsem si, že celá kapča bude taková o ničem, ale potom jsem to nějak zamaskovala... :) Je dokonce delší... :)
Ta písnička - This never happened before, je v playlistu, doufám... Dneska ráno jsem se dívala na Dům u jezera a prostě jsem si ji zamilovala.
A ta hvězdička....  Já vždycky pracuju s tím, že oni tam mluví anglicky, a tohle je jen takový přetransformování do češtiny. Nevím proč, ale pořád to tak dělám. Takže jsem ten název napsala česky, protože jim by to tak podle mě znělo. Nevím, jestli mě chápete, ale to je jedno...
Doufám, že se vám kapča bude líbit, neměla jsem ji s kým zkonzultovat, takže nevím jak působí na ostatní...

Krásné počtení
6. Důvěra - obrázek

6. Důvěra - obrázek

Kapitolu jsem sice měla napsanou už včera, jenže bylo potřeba pár menších úprav. Asi tři odstavce jsem předělala. Vůbec jsem si nebyla jistá dějem, ale po úpravě to najednou je lepší a spokojená jsem. Celý den jsem byla v práci, takže je to tu až teď...
Doufám, že budete spokojené taky.

Krásné počtení
5. Lov - obrázek

5. Lov - obrázek

Tak to máte na zítra. Stejně tu už teď asi nikdo není.
Doufám, že se vám to bude líbit. Jen chci upozornit, že v angličtině pro slovo friend, znamená přítel a boyfried je kluk. Takže přítel tady je myšlen jako friend, takže kamarád :P Já vím, že to všichni ví, ale jen tak... Je pozdě večer, jsem trochu mimo...

Krásné počtení
4. Rozhovor - obrázek

4. Rozhovor - obrázek

Dnešní pokráčko...
Nejsem si moc jistá. Samozřejmě to tak mělo být, ale zase ty charaktery. Tohle nemám na fanfiction ráda, že musím ctít charaktery. Nejsem si moc jistá, jestli jsem se trefila, ale snad je to dobrý. Myslím, že je to trochu zábavné, tak se bavte..

Krásné počtení
3. Schůzka - obrázek

3. Schůzka - obrázek

Tak tady je další kapča. Není moc dlouhá, ale to nebude teď asi žádná. Prostě jsem se vrátila na standart tří stránek. Doufám, že se bude líbit.

Krásné počtení
1
BLOG, kde vlastně úplně to samé, co zde ;)
Fanfiction i jiné...
Máte nějaký delikátní problém s mými stránkami? Napište mi na e - mail: hollis@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one