Já vím, že momentálně častěji měním weby než přidávám kapitoly, ale tentokrát se to už snad otočí. :)

Bylo nebylo, Hollis napsala e-mail pro Akku a Akka přišla s návrhem a z tohoto dopisování se zrodila stránka: 
http://storybreak.mysteria.cz . 

Na této stránce zatím žije naše imaginární čtenářka Nancy, pod níž najdete povídky nejen moje ale i Akky. Snad tato zatím velmi příjemná spolupráce přinese své ovoce a my se obě vrátíme k psaní a snad se najde i jiná čtenářka než Nancy :D
Doufám, že se vám na storybreak bude líbit.

Vaše Hollis

 
NOVINKA! POVÍDKA "VE SLUŽBÁCH KRÁLE"

Dobře, moji drazí věrní, rozhodla jsem se do toho vrhnout po hlavě a spustit novou povídku, kterou jsem nakonec pojmenovala VE SLUŽBÁCH KRÁLE, protože je to bezvadně neurčitý. Sice vám asi rychle dojde, o co jde, ale stejně budu doufat, že vás zápletka překvapí. Když ne v hlavní linii, tak v některých vývojích třeba jo.
Jak už jsem určitě několikrát zmiňovala v úplynulých kapitol pustých letech, povídka se točí kolem Ryomy, kterého jste si mohli všimnout už v pozadí Prstenu zaslíbení, v Královu synu už se prosazuje trochu víc a protože ho mám radši než ufňukaného Parkse a ulhanou Eliku, věnovala jsem se pitvě jeho příběhu s opravdovou chutí, což se v poslední době nedá říct o nikom jiném. Vzhledem k tomu, že příběh Ryomy a jeho milé se bude odehrávat přibližně v době, kdy Parksově dcerce Maigraith jsou dva roky a víc, třeba mě to přivede zpátky k psaní Králova syna, protože v té povídce se princezna ještě nenarodila - co se dá dělat, Ve službách krále bude místy spoileroidní, na druhou stranu z Prstenu zaslíbení už stejně víte, jak to v Královu synu dopadne, takže žádná křeč.
Doufám, že se vám VSK bude líbit. A protože nechci hned vyplýtvat všechny náboje a pak zas půl roku mlčet, když nebude nikdo komentovat, mohla bych kapitoly přidávat tak jednou za měsíc. Kdyby se našel nějaký nadšený čtenář, mohla bych to přehodnotit a přidávat je, jak je budu mít napsané...
Zatím tam máte úvod a prolog a první kapitolu, pokud by nikdo neměl zájem dřív najdete 10.3.2015 tamtéž. To mám slibuju na holej pupík, protože už ju mám napsanou.


 
Aktuálně - obrázek

Aktuálně - obrázek

- 9. kapitola Secretele din genurile  (8. 2. 2015)

- 1. kapitola
 nové povídky Ve službách krále (10. 3. 2015)

- 14. kapitola  Králova syna (10. 2. 2015) 
 
BLOG, kde vlastně úplně to samé, co zde ;)
Fanfiction i jiné...
Máte nějaký delikátní problém s mými stránkami? Napište mi na e - mail: hollis@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one